Finlandiya – İsrail Maç Analizi! (6 Eylül)

giray-ozkan

Şampiyonaya Fransa mağlubiyeti ile başlayan Finlandiya ile Rusya’yı yenen İsrail Montpellier ‘de karşılaşıyor. Finlandiya dün Fransa’ya uzatmada yenilirken skor açısından dikkat çekti.Wilson’un 21 sayı,4 asist,Koponen’in ise 15 sayı,7 asisti dikkat çeken istatistikleri oldu. Ağustos ayının başındaki iki hazırlık maçında NBA oyuncularından yoksun Fransa’yı ve Litvanya’yı yenseler de daha sonra oynadığı 5 hazırlık maçında sadece Belçika’yı mağlup edebildiler. Jamar Wilson takımın oyun kurucusu, Kopponen ise takımın delici kısası.Eric Murphy’de takımın mücadele eden uzunu olarak takımda.Sistemlerinde tempoyu düşürmemek ve savunmayı mümkün olduğu kadar sert yapmak var.

İsrail dün sorunlu Rusya’yı yenerken dikkatleri çekti.Dün genelinde Casspi ve Limonad önemli işler yaptı.Takım halinde 25 savunma ribaundu çektiler (9u Casppi’ye ait).Bu az rakama rağmen %51 yüzde ile hücum ederek kazandılar.Sadece faul yüzdelerinde bir düşme mevcuttu.

İki takımda dün %58 ile kısa ve orta mesafe isabeti buldu.Ve iki takımında tempoyu seven bir yapısı var.Avrupa’da baremler 154.5 civarında gezerken +2 sayılık bir avantajı da yanımıza alıp 152.5 sayı üstü ve MS:1 bahislerini değerlendireceğim.

Tahmin: Üst (152.5)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (28 Nisan)

İdeal 739 – Uşak Sportif (13.5h) – Fenerbahçe MS 2 : 1.70 750 – Fuenlabrada …

Bir Cevap Yazın