Fenerbahçe – Unics Kazan Maç Analizi! (2 Kasım)

unver-erturkFenerbahçe yoğun geçen Eurolig haftasının ardından Pazar günü erken saatte maç yaparak bu maça kadar dinlenme şansı buldu. Karşıyaka’yı ağırladıkları karşılaşmada maçı koparmakta zorlansalar da son periyotta seri halinde buldukları dış atışlar ile rakibin direncini kırdılar ve galibiyete ulaştılar. Udoh-Vesely ikilisi geçtiğimiz sezonki form grafiklerini yakaladılar. Bogdanovic’in yokluğunda son maçların formda ismi Sloukas iyi oynamaya devam ediyor.
Unics Kazan kazanabilecekleri 3 Eurolig maçını maçın son periyodunda kaybettikten sonra güçlü CSKA’ya karşı ilk yarı kafa tutsalar da ikinci yarıda hem savunmada hem de hücumda bir etki gösteremeyince farklı mağlup olmuşlardı. Clark’ın sakatlanması hücum güçlerini azalttı derken bir kayıp daha yaşadılar. Eurolig’de 9.3 sayı 5.3 asist ortalaması ile oynayan Anton Ponkrashov’da sakatlandı ve 1 ay parkelerden uzak kalması bekleniyor. Langford tam ritmini bulmuştu fakat bu sakatlıklar ile Kazan takımının uzun bir süre Eurolig’de fikstürlerini de göz önüne alırsak galibiyet alabilmesi çok zor.
Fenerbahçe Langford’a özel önlem alacaktır. Langford’u kontrol dışına çıkartabilirler ise hücum silahları tamamen azalacaktır. Takımın bir başka etkili gücü Latavious Williams’ın işi önceki maçlara oranla Vesely-Udoh ikilisi ile mücadele edeceği için çok zor olacağını da göz önüne alırsak Unics Kazan takımının skor gücü iyice azalacak. Fenerbahçe etkili savunma ile farklı galibiyet alacaktır. MS 1.

Tahmin: MS 1 (-12.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın