Fenerbahçe Ülker – Torku Konyaspor Maç Analizi! (26 Ekim)

giray-ozkanSon Euroleague maçında yediği fark ile erken bir uyarı alan Fenerbahçe, ligde oynadığı 2 maçta da kazanan ekip oldu. Sezon başından bu yana 4 resmi maç oynayıp, 3ünde kazanan taraf oldular. Ancak uzun rotasyonlarında zaman zaman sorun yaşadılar. Mevcut kadroda Vesely’nin kötü oynamak bir yana kalsın, vasat olmak lüksü bile yok. Takıma katkıyı Vesely dışında Datome ve Sloukas veriyor. Ligde maç başına 83.5 sayı ortalamasına sahipler.

Torku Konyaspor ise ligde oynadığı tek maçta kazanan taraf olamadı. Mevcut kadroda yaşanan sorunları hafta içinde antrenörleri Aziz Bekir dile getirirken Clay Tucker’ın fizik olarak hazır olmadığını, skorer kısa pozisyonunda da eksik olduklarını söyledi. Takımın ligin düşük bütçeli ekibi olduğunu da sözlerine eklemişti. Takıma en çok katkıyı Sean Williams ve Johndre Jefferson’dan alıyorlar .Oyun kurucu Tyrone Brazelton ise pasörlüğü ile dikkati çekiyor.

Hazırlık döneminden bu yana 9 maç oynayıp sadece 1 maç kazanabilen Konyaspor’un Fenerbahçe’nin oyuncu kalitesi ile mücadele edebileceğini pek düşünmüyorum. Buna Fenerbahçe’nin son Strasbourg maçında aldığı uyarı mağlubiyetini de ekleyince, ev sahibi ekibin tepkiyi sert koyması daha da mümkün hale geliyor. Bu sebeple benim ilk tercihim MS 1 bahisi. Ayrıca alternatifim ise Konyaspor’un mevcut skor potansiyelinin düşüklüğü nedeniyle alt olacak.

Tahmin: MS 1 (-14.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (28 Nisan)

İdeal 739 – Uşak Sportif (13.5h) – Fenerbahçe MS 2 : 1.70 750 – Fuenlabrada …

Bir Cevap Yazın