Fenerbahçe Doğuş – Gaziantep Basketbol Maç Analizi! (22 Ekim)

Fenerbahçe sezona muhteşem başladıktan sonra Euroleague ilk karşılaşmasında Malaga’ya 10 sayı onde olmasına rağmen kaybetti. Ardından 3 gün sonra çıktıkları Anadolu Efes maçınıda kaybettiler. Son maçlarında Milano’ya konuk oldular. Farkı yine 10 sayıya çıkarmalarına rağmen uzatmalar sonucu kazandılar. Yeni bir takım oyuncuların gelmesi, takımın ana 2 oyuncusunun gitmesi ve Dixon, Kalinic ikilisinin henüz takıma katılmamasıyla kimya tam oturmuş değil.
Gaziantep sezona Galatasaray mağlubiyeti ile başladıktan sonra hem lig hemde Şampiyonlar Ligi’nde oynadıkları 3 maçıda kazanarak çıkışa geçtiler. Özellikle Paok deplasmanında fark 8 lere çıktıktan sonra geri dönüp kazanmaları onlara oldukça moral vermiş durumda. Sean Armand, Victor Rudd ve Lyon takımın önemli skorerleri konumunda.
Fenerbahçe bu sezon pota altındaki eski sertliği henüz sağlayamadı. Gaziantep’te de gördük ki savunmalarında açıklar veriyorlar. Fenerbahçe mutlak favori ancak avrupadan dönmeleri ve süre alamayan oyuncuların oynayabilecek olmalarıyla üst tercihi daha değerli.

Tahmin: 153.5 Üst

İlginizi Çekebilir

Fenerbahçe Doğuş – Olimpia Milano Maç Analizi! (22 Şubat)

Fenerbahçe 22 maçta aldığı 15 galibiyetle 3.sırada yer alıyor. Oynadıkları son 7 maçın 6sını kazandılar. …

Bir Cevap Yazın