Fenerbahçe – Darüşşafaka Doğuş Maç Analizi! (21 Aralık)

Fenerbahçe geçen hafta içinde OAKA deplasmanında kötü bir yenilgi yaşadıktan sonra Gaziantep deplasmanında da uzatmada kazandı. Dar rotasyonda yorgunluklar gözlemleniyor. Ancak Sloukas sorumluluktan kaçmıyor. Ve her maç daha iyiye gidiyor. Fenerbahçe Euroleague’de sahasında maç kaybetmeyen bir takım olarak ün kazanmış olsa da Kazan maçı bu unvanını kaybetmesine yol açmıştı. Ardından tekrar kazanmaya başladılar. Ve üst üste 3 maçtır kazanıyorlar. EL’de skor yüklerini Udoh, Sloukas, Vesely ve Dixon çekiyor. Kalinic’te takıma önemli bir katkı sağlıyor.
Darüşşafaka geçen hafta içinde Real Madrid’i farklı yendi. Ardından bu moralle Karşıyaka’yı da geçtiler. Wanamaker’ın iyi oynadığı maçları kaybetmeleri zor. Ancak deplasmanda son 3 maçı kaybettiler. Wanamaker, Clyburn ve Anderson takımın skor yükünü çekiyor.

Fenerbahçe bu maçtan sonra kritik bir CSKA deplasmanına uçacak. Darüşşafaka ise sahasında Maccabi ile oynayacak. Fenerbahçe rotasyonu çok fazla yormadan maçı kazanmak isteyecek bu yüzden de ilk devreden sert başlayıp mevcut handikapı aşacaktır.

Tahmin : İY:1 (-3.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın