Fenerbahçe – Best Balıkesir Maç Analizi! (27 Kasım)

unver-erturkFenerbahçe hafta içi EA7 Milano deplasmanında çok iyi bir savunma yaparak önemli bir galibiyet almıştı. İlk yarıyı 8 fark ile önde bitirmelerine rağmen 3. Periyotta hem savunmada hem de hücumda ritimleri bozulsa da son periyotta rakiplerini Milano’da sadece 7 sayıda tutarak kazanmayı bilmişlerdi. Kalinic’in çok iyi oynadığı mücadelede Yunan oyun kurucu Kostas Kolukas, Bogdanovic’in yokluğunda iyi performansını sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Büyükçekmece karşısında 3.çeyrekteki savunma performansı ile maçı kopartıp ligdeki üst üste 6.galibiyetlerini almışlardı.

Ligimizin TED Kolejliler ile birlikte galibiyet yüzü göremeyen takımı Best Balıkesir geçtiğimiz hafta Trabzon’u ağırladıkları karşılaşmada yine mağlubiyet aldı. Kadro yapılarına baktığımızda kötü bir kadroya sahip olmamalarına rağmen çok kötü yüzdeler ile hücum edip çok fazla top kaybı yapıyorlar. Randy Culpepper ve Leon Williams takımın sayı yükünü çeken isimler.

Fenerbahçe hafta içi çok zor bir deplasmandan önemli bir galibiyet ile döndü. Perşembe günü Real Madrid’i ağırlayacaklar. Bu karşılaşmada ilk yarıda farkı açıp rotasyonun oyuna dahil olacağını düşünüyorum. Öncelik İY 1. Sürpriz 1/2.

Tahmin : İY 1 (-9.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın