Fenerbahçe (B) – Kayseri Kaski (B) Maç Analizi! (19 Nisan)

necaFenerbahçe takımının skorerlerini saysak ne kadar etkili bir takım olduklarını anlamamıza yeterli olur… Pondexter ,McCoughtry , Birsel, pota altında Yacoubu ile Matovic…


Fenerbahçe takımında her oyuncunun alternatifi var her oyuncu üst düzeyde oyuncular. Avrupa lig kupasını ezeli rakibine kaptırdıktan sonra lige daha çok asılacak olan takım Fenerbahçe olacaktır. İlk rakipleri Kayseri Kaski karşısında seride 1-0 öndeler ve ilk maçı zor da olsa kazanmayı başardılar. Kafa olarak bu maça daha iyi hazırlandıklarını düşünüyorum ayrıca Veremeyenka’nın sağlık sorunları sebebiyle sözleşmesi fesh edilecek, bu maçta da oynamayabilir.

 

Kaski takımına gelirsek Wright, Sunders, Martinez ve Ginili gibi etkili yabancı oyunculara sahipler ama yerli oyuncular da ise kısıtlı bir kadroları var. Kenardan gelen oyunculardan istedikleri verimi alamıyorlar. Maç sonu özellikle oyundan sıklıkla düştükleri gözleniyor.

Kaski takımının maç içerisindeki düşüşlerini göze alırsak ve Fenerbahçe takımının pota altında Matovic ve Yacaoubu ile etkili olacağını düşünürsek maçın Fenerbahçe kontörülünde geçmesini bekliyorum.

Tahmin: 1/1 (2.5h) / (5.5h) (2,25)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın