Ewe Baskets Oldenburg – Muratbey Uşak Maç Analizi! (10 Ocak)

Oldenburg Almanya liginde hemen her sene olduğu gibi üst sıraları zorlarken Şampiyonlar Ligi’nde de gruptan çıkma yolunda iddiasını sürdürüyor. Takımın Şampiyonlar Ligi organizasyonunda son 3 iç saha maçını kazanması ve Almanya Ligi organizasyonunda da sadece 2 iç saha maçı kaybetmesi dikkat çekici. Skor yüklerini Maxime De Zeuw, Rickey Paulding, Brian Qvale ve Vaughn Duggins çekiyor.Maç başına 73.1 sayı atıyorlar. Ancak güçlü savunmalarıyla 70.4 sayı yiyorlar.

Muratbey Uşak bu sezon umduğu havayı bulamadı. Geçen hafta içinde Rosa Radom önemli bir galibiyet alarak bir üst tur için iddialarını sürdürürken, BSL’de hafta sonunu Gaziantep’e yenilerek geçirdiler. Maç başına 77.7 sayı attıkları Şampiyonlar Ligi organizasyonunda skor yüklerini D’Angelo Harrison, Roland Freimanis, Shaquille Mc Kissic, Sarunas-Vasiliaus ve Zach Auguste çekiyor.

Muratbey Uşak bu sezon deplasmanda kazanmakta sıkıntı çekiyor. Son 12 resmi deplasmanda sadece 1 galibiyetleri var. Almanya’ya ulaşımda hava şartları sebebiyle sorun yaşadılar. Uzun bir yolculuk sonunda maça çıkacaklar. Uşak’ta 65-60 yenildikleri rakiplerine bir kez daha yenilirler.

Tahmin : MS:1 (-9.5)

İlginizi Çekebilir

Golden State Warriors – Houston Rockets Maç Analizi! (23 Mayıs)

Son şampiyon Golden State bu seride ilk maçı deplasmanda kazanmıştı. Houston ne kadar ligi 1. …

Bir Cevap Yazın