Estuduiantes – Murcia Maç Analizi! (10 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluKoç Valdeomillos’un öğrencileri 8 galibiyetle 17.sıradalar ve son 3 maçlarından galibiyet çıkaramadılar. Önlerinde kalan 3 maçtan en az 2 galibiyet çıkarmaları gerekiyor ligdekalabilmek adına. Geçen hafta Gran Canaria karşısında deplasmanda oynamalarına rağmen iyi dürendiler. Son günlerin formda isimleri Salgado, Hernangomez ve Laprovittola bu maçta da ev sahibinin en büyük kozları olacaklar. Kendi sahalarında oynadıkları maçlarda ortalama 163 sayı çıkıyor.

Murcia 15 galibiyetle 8.sırada yer alıyor son playoff bileti için Bilbao ile iddi bir çekişme yaşayacaklar kalan 3 maçta. Koç Katsikaris’in öğrencileri son 3 maçlarından 2 galibiyet çıkarmayı başardılar vevformdalar. Geçen hafta kendi sahalarında Tenerife’yi zorlansalar da geçmeyi başardılar. Campazzo, Antelo ve Faverani bu maçta da ön planda olan isimler olacaklar. Deplasmanda oynadıkları maçlarda ortalama 158 sayı çıkıyor.

Estudiantes savunmada problem yaşayan ve evinde daha rahat skor bulabilen bir takım. Murcia ise son maçlarda Faverani’nin yakaladığı form ve Campazzo’nun liderliğinde hücumda iyi işler çıkarıyor. Bol skorlu ve tempolu bir maç bekliyorum.

Tahmin: (155.5) Üstü

İlginizi Çekebilir

İspanya – Rusya Maç Analizi! (17 Eylül)

İspanya turnuva başlamadan önce bile şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösteriliyordu. Gruplarda rakiplerine 90’dan aşağı ...

Bir Cevap Yazın

Kapat