Eskişehir Basket – Denizli Basket Maç Analizi! (13 Eylül)

unver-erturkGeçen sezon yeni ismiyle mücadele ettiği Tbl’den tekrar 2.lige düşen Eskişehir Basket kadrosunu tamamen değiştirdi.Takımın koçluğuna Anadolu Efes ve Fenerbahçe’altyapılarında çalışmış Metin Ağırbaşoğlu getirildi.Kadrosuna Ozan Dilik,Yiğitcan Vardal,Melih Sevda,Buğra Dağ,Şerafettin Birgen,Marshall Moses ve Leemire Godwire’i katan Eses son olarak 5 tane genç oyuncu alarak kardosunu şekillendirdi.

Sinpaş Denizli Basket bu sezona Kıvanç Ayvalıoğlu’nu Genel Menajerlik görevine getirerek başladı.Transferde hareketli dönem geçiren ekip Rob Lowery , Kenneth Boynton ve Tony Easley gibi kaliteli yabancı oyuncuları kadrosuna kattı.Hazırlık kampında TÜBAD-BANVİT turnuvasına katılan Denizli ekibi turnuvayı Bursaspor’u 84-71 yenerek 2. tamamladı.

Eskişehir bu sezona kadrosunu bozarak genç oyuncularla başlıyor.Kadrosunu büyük ölçüde koruyan ve yabancı oyuncularla güçlendiren Denizli maçın favorisi.

Tahmin: MS 2 (-8.5h)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın