Elazığspor – Samsunspor Maç Analizi! (30 Ekim)

ogulcan-genc

Elazığspor cephesinde belirgin bir düşüş göze çarpıyor. İlk 6 haftada mağlubiyet yüzü görmeyen Elazığspor, son 3 haftada 2 mağlubiyet aldı. Gol kaynakları olan Serdar Özbayraktar’ın (8 Gol) etkili olamadığı karşılaşmalarda Elazığspor’un da bir anda kesildiğini görmek mümkün. Serdar’ın yanına alternatif oyuncu bulamazlarsa ligin sonuna kadar değil playoff, ligin orta sıralarını bile göremezler.

Deplasman ekibi Samsunspor ise lige bu senede direk yükselme hedefiyle başladı, şuana kadar pek fena gitmeseler de onlarda son 3 hafta da biraz bocalamaya başladı. Samsunspor’un rakibine göre tek avantajı gol dağılımında sadece 1 kişinin ayağına bakmıyorlar. Atılan gol sayısının kişilere dağılımı onlar için her zaman avantaj sağlayacaktır ve alternatifleri çoğaltacaktır.

4 ve 5. sıraları paylaşan iki ekibin mücadelesinde taraf bahsi gerçekten çok zor, ancak karşılaşmanın akışına göre değerlendirmeler yapılabilir. Gol sayısındaki değişimlerde bizi yanıltabilir, bu sebeple haftanın başından beri kafamda oluşan karşılaşma şablonu tarafların sahadan beraberlikle ayrılacağı yönünde, ayrıca bu iki takımında işine gelen en iyi sonuç olacaktır.

Tahmin: MS X (3.00)

İlginizi Çekebilir

Türkiye

Antalyaspor – Osmanlıspor Maç Analizi! (21 Ağustos)

Midtjylland deplasmanından galibiyetle dönen Osmanlıspor bugün deplasmanda Antalyaspor’a karşı ter dökecek.Avrupa Ligi’nde fırtınalar estiren Reşit ...

Bir Cevap Yazın

Kapat