Edirnespor (B) – İstanbul Üniversitesi (B) Maç Analizi! (10 Ocak)

necaEdirnespor bu sezon yükseldiği 1.ligde harika işler yapmaya devam ediyor.Geçen hafta da kazanarak hedeflerini büyütmüş durumdalar. Takımda M.Coleman, L.Harding İvankovic ve Greco gibi bu ligin üst seviyesinde oyunculara sahipler ancak Türk oyuncu rotasyonunda problem yaşıyorlar. Geçen hafta oynadıkları Orduspor maçında son periyotta inanılmaz kötülerdi, ancak maçı kazanmasını bildiler Bu maçta Edirne taraftarı salondaki yerini alacak ve en iyi şekilde destekleyecektir.

İstanbul Üniversitesi ise gerçekten takım nasıl olunur dersini veriyor. Şuan ligde 3. sıradalar takımda Paris, Nacickaite ,J ohnson gibi kaliteli yabancı oyunculara sahipler ancak Türk oyuncuları da bir o kadar da kaliteli Ş.ivegin, Nevin Nevlin ve Özge. Bu deplasmanlarda işleri hakikaten çok zor çünkü basketbolu bilen ve iyi oynayan Edinespor’a konuk oluyorlar.

Bu 2 takımın yapacağı maçta bende salonda olacağım.Basketbolu doğru oynayan bu iki takımın karşılaşmasında tecrübesiyle İstanbul  Üniversitesi bir adım önde diye düşünüyorum.

Tahmin: MS 2 (-4,5h)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın