Edirnespor (B) – Abdullah Gül Üniv. (B) Maç Analizi! (15 Kasım)

necaEdirnespor bu sezon yükseldiği 1. lige çok iyi başladı. Bu başarının en önemli oyuncuları tabiki İtalyan asıllı oyuncu M.Coleman ve L.Harding diyebiliriz. Çünkü oynadıkları maçlarda takıma çok ciddi katkı verip 20 sayı ortalaması ile oynuyorlar. Bugünde iyi oyunlarının süreceğini düşünüyorum ama yerli oyuncu rotasyonunda çok ciddi sıkıntıları var. Bu bahsettiğim iki oyuncu maçlarda 35 dk gibi sürelerle oynuyorlar ve maç sonunda düşüş yaşıyorlar. Takımda çok genç oyuncular var bu lige alışmaları zaman alacaktır.

Rakip Agüspor ise ligde oynadığı 3 maçını da kazandı. Takımda çok yetenekli ve tecrübeli isimler var bunların başında Türk rotasyonunda oynayan L.sanders ayrıca İspanya milli takımı pivotu L.Nıcholls ve diğer tecrübeli oyuncu ise Wnba de de oynayan Tanisha Wright. Çok kaliteli yabancı oyuncuların yanında çok iyide yerli oyuncuları var. Bunların başında Esra Ural ve Pınar Demirok yer alıyorlar.

Maçın Edirne de oynanacağından dolayı ben de maç ta olacağım. Edirnespor bu sezona iyi başlamış olabilir ama bu maçta rakip Agüspor karşılarında çok ciddi bir rakip var Edirnesporun hedefi bu maçlar olmamalı çünkü kadroları çok dar. Agüspor bu maçta tecrübeli oyuncularının katkılarıyla bu maçı ilk yarıdan kopararak maçı kazanmasını bilecektir.

Tahmin: İy 2 (-4,5h)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın