Diosgyor – Pecsi Maç Analizi! (13 Mart)

19 maçta 33 puan toplayan ve 5. sırada yer alan Diosgyor, Avrupa için mücadele veren ekiplerden. Ligin ikinci yarısına ise iyi bir giriş yapamayan ekip, dış saha sorunlarını hala aşabilmiş değil. Yinede iç sahada çok iyi sonuçlar elde eden ekip bu sezon evinde oynadığı 9 maçtan 7 galibiyet, 2 beraberlik çıkardı. Ayrıca ev sahibinin bu sezon ligde oynadığı 19 maçın 15’inin ve evinde oynadığı 9 maçın 8’inin 2-3 gol aralığında sonuçlandığını belirtelim.

Ligde kalma mücadelesi veren Pecsi ise 19 maçta topladığı 16 puan ile düşme hattının 3 puan üzerinde 13. sırada yer alıyor. Ligin ikinci yarısına iyi bir giriş yapan ve 2/2 ile başlayan ekip Ujpest ve Haladas’ı mağlup etmeyi başarmıştı. Sezon genelinde dış sahada daha iyi sonuçlara imza atan ekip, bu sezon dış sahada oynadığı 9 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet elde etti. Ayrıca konuk ekibin bu sezon ligde oynadığı 19 maçın 13’ünün ve dış sahada oynadığı 9 maçın 5’inin 2-3 gol aralığında sonuçlandığını belirtelim. Konuk ekibin 19 maçta 0-1 gol aralığında biten ise sadece 1 maçı bulunuyor.

Diosgyor iç sahada favori fakat, istatistiklerden de anlaşılacağı gibi 2-3 gol aralığı bahsini önereceğim. Ayrıca iki ekip arasında oynanan son 6 maçında bu şekilde sonuçlandığını belirtelim.

Tahmin: 2-3 Gol (1.75)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın