Denizlispor – Samsunspor Maç Analizi! (5 Aralık)

ogulcan-gencDeplasmanda Karşıyaka’dan 3 gol ile aldığı 3 puan sayesinde düşme potasından kurtulmak adına derin nefes alan Denizlispor, geçen sene yaşadığı bu stresi bu sene yaşamama peşinde. Karşıyaka maçını kazanmaları onların oyun anlamında çok bir varlık göstermesinin aksine Karşıyaka’dan kaynaklanan problemlerdi, yani Denizlispor’un hala işleri rayına oturtturduğunu söylemek mümkün değil tabi ki Denizlispor’un teknik direktör değişiminin ardından yeni hocasıyla çıktığı 2 karşılaşmayı da kaybetmediğini hatırlatalım.

Samsunspor’da ise son 2 hafta da mağlup olmanın yaraları devam ediyor. Karabükspor’un da puan toplaması ile birlikte liderlik koltuğunu kaybeden Samsunspor’da bu karşılaşmadan alacağı 3 puan ile birlikte tekrar liderli konumuna kavuşmak isteyecektir, tabii Samsun’un puan kayıpları yaşarken oynadığı kötü futbolu da göz ardı etmemiz doğru olmaz.

Samsunspor’un bu deplasmanda kadro üstünlüğü ile birlikte favori olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Özellikle üst üste 2 hafta yaşanan puan kayıpları onları kazanmaya sevk edecektir. Bunun yanı sıra iki takımında özellikle son haftalarda yaşadığı sıkıntılar, maçı alta çekmeye yeterli olacaktır.

Tahmin: 2,5 Altı (1.7)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın