Denizli Basket – Bandırma Kırmızı! (14 Eylül)

unver-erturkDenizli basket beklenildiği gibi genç kadrodan kurulu Eskişehir karşısında evinde düzenlenen turnuvada ilk yarıda zorlanmasına rağmen maçı 3. ve 4. Periyotta farkı açarak 17 sayı fark ile 64-81 kazandı.

Yeni transfer Tonny Bernard 17 sayı 11 ribaund ile maçın yıldızıydı.Denizli basket hücumda topu iyi paylaşarak hücum ediyorlar.Eskişehir karşısında takım olarak tam 17 asist yaptılar.Ribaundlarda da ezici bir üstünlük kurdular.

Bandırma Kırmızı maça çok iyi başlamasına rağmen farkı açıp oyunu tutamadı ve ilk maçında Sakarya BŞB’ye 71-74 mağlup oldu.Farkı tutamamalarının nedeni çok uzakta değil.Hücumda yapılan tam 24 top kaybı herşeyi açıklıyor.De Shawn ve Phillip Edward ikilisi takımın sayı yükünü çekiyor.

Simpaş Denizli Basket kendi evinde düzenlenen turnuvada ilk maçta daha hazır ve organize gözüktü.Bandırma Kırmızı’nın ilk maçta yaptığı hatalar bu maçtada devam ederse büyük fark olur.

Tahmin: MS 1 (-5.5h)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın