Darüşşafaka – Olympiakos Maç Analizi! (2 Aralık)

osman-cengizBartzokas’ın ayrılmasından sonra takımın başına geçen Giannis Sferopoulos ile eski görüntülerinden bir bir hayli uzaklaşan Olympiakos, Euroleague’in bu yıl ki en büyük sürpriz takımlarından birisi olan Darüşşafaka’ya konuk oluyor. Lig formatındaki geçen bu sezon son şampiyon CSKA Moskova’yı ilk yenen takım olan Daçka özellikle evindeki maçlarda taraftarla birlikte bir hayli havaya giriyor.

Takımın en önemli iki kozu NBA’den gelen James Anderson ve Brad Wanamaker. Bu ikiliden alınan verimlein yanına ayrıca Clyburn’ün ve Moerman’ın her an bir tehdit oluşturması onların en büyük avantjları.

Olympiakos’un kalbi olan Spanoulis’i durdurduklarında işleri daha kolay olacaktır. Geçen haftaki Maccabi maçında 3. çeyrek sonunda 15 farkla geriye düşmüşlerdi. Son çeyrek Maccabi’nin oyunu salmasıyla farkı 7’ye düşürdüler.

Blatt ve öğrencileri böyle maçları oynamayı iyi biliyor. Olympiakos’un Spa ve Lojeski gibi isimlerini durdurduklarında her şey onlar için daha kolay olacak. Ben 1,5 handikapı 0.5 ordan fazlası için almam ve handikpsız olark direkt maç sonucu 1 öneririm.

Tahmin: MS 1 (1.65)

İlginizi Çekebilir

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors Maç Analizi! (9 Haziran)

Finalin 4. maçına geldik ve Cleveland Cavaliers ilk 3 maçı da kaybetti. Kazanmalarını bekleyen kısım …

Bir Cevap Yazın