Darüşşafaka – RH Gaziantep Maç Analizi! (10 Kasım)

giray-ozkanTBL’de 5. haftanının son maçı İstanbul’da Darüşşafaka Doğuş ile Gaziantep Basketbol arasında oynanacak. Darüşşafaka lige fırtına gibi başladı ve ilk 3 maçını kazandıktan sonra geçen hafta Uşak’a yenilerek ilk mağlubiyetini aldı. Takımın skor yükünü Seibutis ve Shurna ikilisi üstlenirken 5 oyuncudan 7.5 ile 9.8 arasında sayı katkısı alıyorlar. Son 2 maçta savunmaları düşüşte gözüktü.

Gaziantep ise lige Anadolu Efes ve Fenerbahçe Ülker’i yenerek başladıktan sonra Beşiktaş IF ve Türk Telekom’a yenildi. Uzun rotasyonlarında yaşanan sakatlıklar nedeniyle Yunan milli takım eski oyuncusu Andreas Glyniadakis’i kadrolarına kattılar. Fanerbahçe Üllker’i 66 Anadolu Efes’i ise 63 sayıda tutan savunmalarını daha sonraki maçlarda kullanamadılar. Takımın skor yükünü Cory Higgins, Earl Calloway ve Paul Harris ütleniyor.

İki takımda son maçlarında savunma problemi yaşadı. Ancak hücumda vasat üstünde kaldı. Ev sahibinin üstünlüğü ile bitecek bir maç beklesem de önceliği üst tercihine vereceğim.

Tahmin: 145.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

iddaa34239804

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (21 Ekim)

İdeal 654 – Wurzburg – Frankfurt (TS : 147.5) Üst : 1.70 655 – Chalons ...

Bir Cevap Yazın

Kapat