Darüşşafaka Doğuş – Uşak Sportif Maç Analizi! (15 Şubat)

unver-erturkDarüşşafaka Doğuş büyük maçlarda ne kadar kötü sonuçlar alınabilir bizlere göstermeye devam ediyor.Önce Fenerbahçe’den geçtiğimiz hafta sonu 20 fark yiyen Dacka,hafta içi Eurolig’de Kuban deplasmanından 24 farklık bir mağlubiyet ile döndü.Koç Oktay Mahmudi’nin sezon başından beri net süre verdiği bir isim yok.Hala kadro içinde arayışta olmaları,her maç oyuncuların farklı süre almaları,kadronun genişliği değil de ‘’gereksiz’’ bolluğu istikrarsız ve başarısız bir Darüşşafaka ortaya sunuyor.Gordon son Eurolig maçında felaket bir performans sergiledi.Reggie Redding’in son maçlarda büyük düşüş içinde.Ender Arslan’ın sakatlığı devam ediyor.

Uşak Sportif 5 maçlık mağlubiyet serisinin ardından son 2 karşılaşmasını kazandı.İçerde ve dışarda çok ayrı performanslar sergiliyorlar.ar bir rotasyonları var ve Yunus Akçay dışında yerli rotasyonundan katkı gelmiyor. Darüşşafaka,Eurolig’e havlu attı diyebiliriz.Ligde son 4 haftada kaybedilen 3 karşılaşma yüzünden üst sıralardan maç eksiğiyle 8.liğe kadar gerilediler.Son maçlarda kötü sonuçlar alsalar da ligin en kaliteli takımlarından birisi durumundalar.Üst sıralara tırmanmak için kesin kazanılması gereken bir karşılaşma.Banko kuponlara handikapsız Ms 1 yazılabilir. Alternatif İY1.

Tahmin: MS 1 (1.20)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın