Darüşşafaka Doğuş – Türk Telekom Maç Analizi! (24 Nisan)

unver-erturkDarüşşafaka Doğuş geçtiğimiz hafta Beşiktaş deplasmanında 80-74 kaybedince 5 maçlık galibiyet serisi son buldu. Semih Erden’in olmadığı mücedelede boyalı alanda çok zorlanan Dacka tam 14 hücum ribaundu verdi. Furkan ve Oğuz’da etkisiz kalınca Lampe ve Elonu çok iyi bir maç çıkardılar. Son maçların formda ismi Wilbekin çok kötü bir maç çıkardı. Harangody istikrarsız oynamaya devam ediyor. Karşıyaka veya Banvit ile eşleşecek olmaları nedeniyle ligde 3.veya 4.lüğün onlar için bir önemi olmadığını düşünüyorum. Bu yüzden tek amaçları 5.Banvit’e 4.sırayı bırakmamak olmalı.

Türk Telekom için artık son umutlarda tükeniyor. Geçtiğimiz hafta hayati bir karşılaşmada TED Kolejliler’i mağlup ederek ligde kalma umutlarını arttırdılar. TED ile aralarında 2 galibiyet bulunuyor ve önlerinde 4 zorlu maç var. Haftaya Konya’yı ağırlayıp Galatasaray deplasmanı ve son maç içerde Banvit maçı ile ligi bitirecekler. TED Kolejliler’e karşı 2’li averajda geride olmaları nedeniyle minimum 3 galibiyete ihtiyaçları var. Corperryale Ladorable takımın sayı yükünü çekiyor.

Türk Telekom, dün TED Ankara’nın kaybetmesi ile son bir umut için elinden gelen en iyi performansı göstereceğini düşünüyorum. Handikapta kalacaklardır.

Tahmin: MS 2 (+11.5h)

İlginizi Çekebilir

Toronto Raptors – Washington Wizards Maç Analizi! (18 Nisan)

Toronto, playoffların ilk maçlarını sürekli kaybetme serisini sonunda bitirdi ve ilk maçtan 114-106 galibiyetle ayrıldı. …

Bir Cevap Yazın