Darüşşafaka Doğuş – Banvit Maç Analizi! (5 Şubat)

Darüşşafaka Doğuş hafta içinde Euroleague’de trajikomik bir Milano yenilgisi yaşadı. Blatt maç bitimine 14 dakika kala fark 25 sayıya çıkınca anlamsız denemeler ile takımın kimyasını bozarak yenilgiyi hazırlayan adam oldu. Ligdeki Tofaş yenilgisi ile haftaya başlamışlardı. O maçta da dirençleri az gözüktü. Scottie Wilbekkin olmadan daha düzenli olacaklarını sananlar, yanıldıklarını bu 2 maçta da gördüler. BSL’de maç başına 81.6 sayı atan ekibin skor yükünü Wilbekkin dışında Adrien Moermann, Brad Wanamaker, Will Clyburn ve Ante Zizic çekiyor.

Banvit’te geçen haftanın yenilgi yaşayan ekiplerinden. Çıkış içindeki Karşıyaka’ya Bandırma’da yenilerek küçük bir sürprize olumsuz anlamda imza attılar. Jordan Theodore, Gediminas Orelik, Gasper Vidmar, Jeremy Chappel skor yükünü çeken isimler. Maç başına 84.7 sayı atıyorlar.

Darüşşafaka son 5 maçta 4 kez 80 sayı üzerinde skorlar yedi. Banvit’İn de son 3 maçında asgari 160 sayı atıldı. Önceliğim bu nedenle üst bahisi. Alternatif arayanlara 3.40 oranlı Banvit galibiyetini öneriyorum.

Tahmin : 158.5 ÜST

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın