Dallas Wings – Los Angeles Sparks Maç Analizi! (12 Haziran)

necaWnba’de gecenin son karşılaşması Dallas sahasında Sparks’ı konuk edecek. Dalas 8 maç sonunda 3 galibiyet elde etti. Son maçta sahalarında Washington’a kaybettiler. Powers o maçta muazzam oynamıştı ancak kaydettiği sayılara mağlubiyete engel olamadı. O maçın bir diğer önemli özelliği de pivot pozisyonunda oynayan Glory Bassey’in dönüşü oldu ve çıktığı ilk maçta 15 sayı kaydetti. Sims,Paris ve Chirstmas takımın diğer önemli silahları. Kaybettikleri karşılaşmalarda bile 80 sayının altına zor düşebilen bir takım hücum performansı açısından yüzdeli oynamaktalar.

Sparks ise çıktığı 8 maçı da kazandı. Bu sezonun ağır şampiyonluk adaylarından. Toliver, Parker, Dabovic, Ogwumike takımın en önemli kozları ve bu isimelr çift haneli sayılara rahat çıkabilecek kapasitede. Son maçlarında Liberty’i 22 farkla mağlup etmişlerdi. Sparks bu sezon daha çok rakiblerine göre oynuyor.

Tempoyu seven iki takımın maçında basketler konuşur. Ev sahibinde oynayan Powers’ı çok beğeniyorum atletik ve güzel basketbolcu. Bassey’in de gelişi ivmeyi ev sahibine yöneltti ancak diğer tarafta da Sparks takımı olduğunu unutmayalım. Taraf bahsinde riskli de olsa Ms 1 tercihim var ancak daha ideal ve bu gecenin en güvendiğim tercihi bu maç için Üst seçeneği olacaktır.

Tahmin : Üst (163.5) & MS 1 (+7.5)

İlginizi Çekebilir

Fenerbahçe Doğuş – CSKA Moskova Maç Analizi! (16 Mart)

Fenerbahçe Doğus, Euroleague’de muazzam bir form yakaladı. Son 10 maçta sadece 1 kez kaybeden Fenerbahçe …

Bir Cevap Yazın