Dallas – Minnesota Maç Analizi! (3 Şubat)

necaBatı grubunda 6. sırasında yer alan Dallas Mavericks son sırada yer alan Minnesota’yı ağırlayacak. Batıda play-off’a katılacak takımlar arasında ciddi bir rekabet var. Özellikle Dallas’ın bulunduğu konum çok önemli bu maçın ardından çok zor 2 deplasmana çıkacaklar. Dallas takımında bugün eksik veya cezalı oyuncu olmadığını da belirtelim.Bu maçta da takımın en büyük kozu Alman Dirk Nowitzki ve Monta Ellis olacaktır.

Minnesota takımı bu sezon yapmış olduğu 47 maçtan sadece 8’ni kazanabildiler. Sezon başında sakatlanan oyuncuların tekrar dönmesi takım adına bir hareketlenme getirebilir. Özellikle Nikola Pekovic’in dönmesi pota altında daha kolay sayı bulmalarını sağladı. Uzun bir aradan sonrada sakat olan olan İspanyol oyun kurucu Ricky Rubio’nun bu maçta parkelerde olacağı söylenmekte.

Dallas takımı savunma konusunda sıkıntıları devam ediyor, ancak bu maçı mutlak kazanmak zorundalar. Taraf bahsinde ev sahibine yönelecektim fakat Minnesota takımında Rubio’nun dönme ihtimali olması ayrıca Dallas’ın savunma sıkıntıları nedeniyle üst bahsini öneriyorum.

Tahmin: 204,5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın