CSKA Moskova – Panathinaikos Maç Analizi! (25 Nisan)

necaCSKA Moskova takımın da Jackson PARGO WEEMS gibi çok önemli bir  isim var yalnız Teodosic’in yokluğu böyle büyük maçlarda hissediliyor. Çünkü son maçta WEEMS’den skor katkısı gelmediğinde işler diğer oyunculara kaldı Micov KAUN FRİDZON gibi oyuncular kaliteli isimler ama bu yükü kaldıracak oyuncular mı bilinmez. WEEMS son 3 dakika da bulduğu 8 sayı ile maçı uzatmaya götürdü fakat uzatma da dramatik şekilde kaybettiler. Messina doğru 5’i bulduğunda bu maçın hakimi CSKA Moskova takımı olacaktır. Çünkü son maçta çok oyuncu değiştirmesi gözlerden kaçmadı. Koç MESSİNA artık kalitesini bu maçta ortaya koyacaktır ve maça hızlı başlayıp maçın temposunu kendi belirleyecektir. 


Panathinaikos takımı ise Diamantidis’in ellerine bakıyor o asist veya skor bulursa üstünlük kuruyorlar geri kalan oyunculardan Ukic veya Curry de üst seviyede oyuncular değil sadece lasme pota altında etkili oynuyor hücumda 3-4 dakika bulamadıkları sayı krizleri onları bu maçta geriye düşürecektir.


Seride durumun 2-2 olduğu ve bu maçın tekrarı olmadığını bilen ve evinde iyi oynayan CSKA Moskova’nın bugün Yunan takımı Panathinaikos karşısında ilk yarıdan gerekli farka ulaşmasını bekliyorum.

Tahmin: İY 1 (-3.5h)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın