CSKA Moskova – Panathinaikos Maç Analizi! (18 Nisan)

necaEv sahibi CSKA Moskova ilk maçı kazanarak seride 1-0 öne geçti takım adına çok etkili oynayan Weims maçı kazandıran en önemli oyuncu idi. CSKA Moskova takımının bu maçta da en önemli kozu Weims olucaktır. Weims oyuncu özelliği olarak bu kadar yükü kaldırır mı takımın geriye düştüğü ne gibi reaksiyonlar verir bilinmez ama sete set oyun planını benimseyen Messina ilk maçta olduğu maça sakin başlıyacaktır.


Panathinaikos takımı ise Diamantidis önderliğinde geçen maçta iyi sayılacak bir oyunla maçı uzatmaya götürdü ancak devamını getiremedi ve uzatma da sadece 2 sayı bularak maçı kaybettiler. Diamantidis şuan Panathinaikos’un tek skor opsiyonu yardım edecek oyucu sayısı az top hücum alanına gediği zaman gözler Panathinaikos’i arıyor bu da hücum süresince yerleşemiyorlar ve anlamsız top kayıpları ve 24 saniye’ in bitmesine neden oluyor.


İlk maçta olduğu gibi iki takımın da savunmaları sert ve topu en uygun kişiye ulaştırmaları gözlenecektir. Bu yüzden iki takımın maç sonunda 143.5 limitini aşamayacaklarını düşünüyorum.

Tahmin: 143.5 Alt

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın