CSKA Moskova – Malaga Maç Analizi! (13 Kasım)

asgardCSKA VTB ve Euroleauge’de doludizgin yoluna devam ediyor. Her ne kadar birçoğumuz sezon başında CSKA’nın kadro olarak zayıfladığını düşünsek de gücünden bir şey kaybetmemiş. Teodosic ve De Colo takımı çok iyi organize ediyor, skor anlamında da takımın yükünü çekiyorlar.

Malaga da sezona iyi başladı ancak İspanya liginde Laboral ve Bilboa yenilgileri henüz hazır olmadıklarını gösterdi. Kadrosunda Nedovic, Markovic, Kuzminska gibi Avrupa’nın önemli oyuncularını barındırıyor. Maç içinde inişler ve çıkışlar yaşayan bir takım, çok istikrarlı olduklarını söyleyemem.

CSKA’nın Euroleauge’de hiç yenilgisi olmamasına rağmen ben bu maçı da ciddiye alacaklarını düşünüyorum. CSKA her zaman olduğu gibi ilk yarıya iyi başlar.

Tahmin: İY 1 (7.5h)

giray-ozkanEuroleague’de mağlubiyet yüzü görmeyen 2 ekip karşılaşıyor. CSKA Moskova ligin yenilgisiz ekiplerinden. Maç başına 92.5 sayı buluyorlar. Skora Aaron Jackson, Milos Teodosic ve Nando De Colo hakim oluyor.Tempoyu arttırmayı seçiyorlar.

Unicaa Malaga ‘da yenilgisiz. Skor yüklerini Kuzminskas, Hendrix ve Thomas çekiyor. Maç başına 82.5 sayı atıyorlar.

İki takımda skorer yapıya sahip. Ancak Malaga Bamberg maçında tempoyu yükseltememiş ancak kazanmasını bilmişti. Ev sahibi ekibin handikap aşmasını bekliyorum.

Tahmin: MS 1 (13.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (28 Nisan)

İdeal 739 – Uşak Sportif (13.5h) – Fenerbahçe MS 2 : 1.70 750 – Fuenlabrada …

Bir Cevap Yazın