Corinthians – Cobresal Maç Analizleri! (21 Nisan)

koray-celiker-kingCorinthians grupta lider. Bu maçı da kazanarak pozisyonlarını korumak isteyeceklerdir. İç sahada müthiş bir taraftar desteğiyle oynuyorlar.

Cobresal’ın buraların takımı olmadığını defalarca söyledik. Nitekim grupta da son sıraya demir attılar. Hedefsiz, rotasyonlu bir kadroyla sürpriz yapmaları gerçekten çok zor.

Ev sahibi takım handikaplı kazanacaktır.

Tahmin: H 1 (1.45)

erdem-kayaBu sezon her dalda başarıyı kovalayan Corinthians zayıflayan kadrosuna rağmen müthiş performans gösteriyor. Hak ettiği şekilde gruptan çıkmayı başardılar. Paulista’da yarı finale yükselen ekip Serie A’ya da hazır durumda girecek. İç sahada adeta kaybetmez düşüncesini rakiplerine yerleştirmiş durumdalar. Paulista’daki önemli maçları düşünerek rotasyon gelebilir.

Cobresal son maçta Cerro’yu geçerek rakibini ateşe attı, taraftarına son maçında 3 puan hediye etti. Yine de grup için çok zayıf kaldılar.

Corinthians için açılan oran oldukça düşük. Rotasyon ihtimaline karşılık handikap riskine de girilmemeli. Cobresal’ın çok fazla etkili olamayacağını düşünüyorum. Corinthians gol yemeden kazanabilir. KG YOK denenir.

Tahmin: KG Yok (1.50)

İlginizi Çekebilir

Bayern Münih – Real Madrid Maç Analizi! (25 Nisan)

Bayern Münih, Şampiyonlar Ligi’nde %60-65 performansla biraz da kura avantajıyla Yarı Final’e kadar gelmeyi başardı. …

Bir Cevap Yazın