Connecticut Sun – Washington Mystic Maç Analizi! (15 Haziran)

necaWnba’de gecenin ilk karşılaşması Connecticut sahasında Was’ı konuk edecek. Ev sahibi çıktığı 10 maçta sadece 2 galibiyet elde etti. Son maçta Atlanta karşısında iyi oynadılar. Morgan Tuck son 2 maçtır attığı sayılarla dikkat çekiyor. Camile de form düşüklüğü var. Bone istikrarını koruyor.

Washington takımı ise 11 maçta 4 galibiyet elde etti. Son maçta güçlü Minnesota’ya kaybettiler ancak 2. devre iyi oynayıp farkı tek haneli skorlara indirdiler. Latta takımın beyni Dooolson ve Vaughn pota altında etkili isimler. Hill ve Prat’ta hızlı hücum larla iyi katkı sağlıyor. Meesseman ise oyunun her iki alanında etkili olabilen bir isim. Bu sezon çıktıkları 6 deplasman maçından 4 galibiyet elde ettiklerini belirtelim.

2 Takımı tarttığımızda deplasman ekibi daha ağır basıyor ancak ev sahibi avantajını kullanmak isteyen Connecticut’un gücü bu maça yetebilir mi muamma konusu. 2 Takımda zaman zaman oyun içerisinde bocalayıp sayı krizlerine girmekteler alt bahsi düşünebilir. Ancak Latta sazı eline alırsa istediği şarkıları söyler. MS 2 oynayalım.

Tahmin : MS 2 (-2.5)

İlginizi Çekebilir

Ege Akdeniz’den NBA Kuponu! (20 Nisan)

İdeal 968 – San Antonio Spurs – Golden State Warriors Ms2 1.40 960 – Miami …

Bir Cevap Yazın