Connecticut Sun – Atlanta Dream Maç Analizi! (10 Temmuz)

necaGecenin ilk WNBA karşılaşmasında Concecticut sahasında Atlanta’yı konuk edecek. Connecticut geride kalan 18 maçın ardından sadece 5 galibiyet elde etti. Bu galibiyetlerin 2 si son 2 maç elde ettiler. Alex Bentley, Thomas ve Williams takımın skorer isimleri olarak karşımıza çıkmakta. Takım içinde çok üst düzey bir oyuncuları yok yalnız takım oyununu iyi oynamaktalar.

Atlanta takımı ise 5 maçlık mağlubiyet serisinin ardından son 2 maçını rahat kazandı. Önce Seattle sonra geçtiğimiz gece Dallas’ı mağlup etmesini bildiler. Sanco sakatlıktan iyi döndü ve ribaund konusunda takımını rahatlattı. Hayes inanılmaz atletik bir oyuncu ve dribblingleriyle karşı takımı delebilen bir özelliği var. Mc Courgty ise her zaman olduğu gibi bu takımın yıldız skoreri. Atlanta’da son 2 maç şunu gözlemledim ki karşı takımı düşük skorda tutmasını bildiler.

Connecticut yıldız isimlere sahip olmayan mütevazı bir ekip v oyun içinde sıkıştıkları zaman sayı atmada sıkıntı yaşayabilmekteler. Atlanta da keza son 2 maç savunma yapmasını öğrendi. Taraf bahsinde MS 2 tercihim olacak ancak öncelikli tercihim Alt bahsi.

Tahmin : Alt (166.5)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Fiorentina Maç Analizi! (21 Ocak)

İtalya liginin açılış mücadelesinde Chievo sahasında Mor Menekşeleri konuk edecek. 12. Sırada bulunan ve son ...

Bir Cevap Yazın

Kapat