Cleveland – Los Angeles Lakers Maç Analizi! (11 Şubat)

black-mambaCleveland Doğu Konferansı’nda lider durumda. Son 10 maçlarının 7’sinde galip geldiler. Normal sezonda genelde çok ciddi savunma yapmayıp tempolu oynadıklarını görüyoruz.

Lakers için bu sezon geçiş sezonu. Kobe’nin de sezon sonunda bırakmasıyla takım tamamen gençler ve transfer edilecek 1-2 yıldız oyuncunun çevresine kurulacak. Koçun da sezon sonunda değişmesine kesin gözüyle bakılıyor zira takıma hiçbir katkısını göremiyoruz.

Bu karşılaşma LeBron’un evinde Kobe ile son karşılaşması olacak. Bu açıdan önemli bir karşılaşma diyebiliriz. İkilinin son maçında güzel görüntüler izleyebiliriz. All Star öncesi son maç olması, Cleveland için kesinlikle hedef maç olmaması ve asıl hedef maçların All Star sonrası Chicago ve Oklahoma ile oynayacakları maçlar olması , Lakers’ta da savunmadan eser olmaması ve Kobe – LeBron son karşılaşması olması sebepleri birleşip beni ÜST seçeneğine yöneltiyor. Ayrıca İY 1 seçeneği de mantıklı görünüyor.

Tahmin 1: ÜST (208.5)
Tahmin 2: İY 1 (-8.5)

İlginizi Çekebilir

Türkiye

Antalyaspor – Osmanlıspor Maç Analizi! (21 Ağustos)

Midtjylland deplasmanından galibiyetle dönen Osmanlıspor bugün deplasmanda Antalyaspor’a karşı ter dökecek.Avrupa Ligi’nde fırtınalar estiren Reşit ...

Bir Cevap Yazın

Kapat