Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors Maç Analizi! (12 Haziran)

necaNba play-off serisinde durum 2-1 devam ederken Cleveland bugün kendi sahasında Golden State’i ağırlayacak. Son maçı kazanan Cleveland’da işler yolunda gibi gözükse de sakatlık problemleri görülmekte Irving 3 ay yok Shumpert ise son maçta sakatlık geçirdi ve bu maçta nasıl oynayacak belirsiz Deledova’nin da hafif sakatlığı devam ediyor ancak bu maçta oynaması bekleniyor. Lebron söylenecek söz yok diyebiliriz 3 maçta da takımını ayakta tutan tek isim ve aldığı süreler dikkate alınırsa yorulduģunu düşünmek yanlış olmaz.

Golden state seride 2-1 geride olmasına rağmen bu şampiyonluk onlara daha yakın çünkü Cleveland 6-7 oyuncuyla rotasyon yaparken Golden bu sayı 10-11 kişi yi buluyor. Ancak Curry ve Klay formsuz diyebiliriz. Şut yüzdelerinde ciddi düşüşler var. Son maçın 4. periyodunda gözüktü ki Golden biraz oyun oynamaya başlayınca Cleveland dağılıyor.

Cleveland son 2 maçtır biraz da şansının yardımıyla kazandı. Lebron inanılmaz oynuyor ancak bugün Golden State’nin günü ve çok rahat bir karşılaşma bekliyorum. Bugün Golden State farka gidecektir.

Tahmin: 2/2 (1.5/2.5h)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın