Çin (K) – Yeni Zelanda (K) İddaa Tahmini! (16 Haziran)

davranGrupta işler çok karışık. Çin 2 maçta 3 puana sahip ve kazanırsa direkt olarak bir üst tura çıkacak. Berabere kalırsa Hollanda’nın Kanada’ya puan kaybetmesini bekleyecek. Aslında Çin, Hollanda’yı yenerek çok büyük bir avantaj yakaladı. Sizlere o karşılaşmada Çin’in sürpriz yapacağını söylemiştim çünkü ev sahibi Kanada ile oynadıkları maçta çok iyi bir performans sergilemişlerdi. Oyun anlayışlarını beğendiğim Çin bu karşılaşmada bir şekilde adını bir üst tura yazdıracak bir sonuç alacaktır. Yenileceklerini düşünmüyorum.

Yeni Zelanda ise grupta 2 maçta 1 puana sahip. Bugün kazanırlarsa ve Kanada, Hollanda’yı mağlup ederse bir üst tura adlarını yazdıracaklar. Gruptan çıkma şansları kendi ellerinde bulunmuyor. İşleri çok zor. Zaten futbolları umut vermiyor. Kazanacaklarını hiç ama hiç düşünmüyorum. İstekli ve arzulu çin maçtan bir şekilde istediğini alacaktır.

Gol bahisine kesinlikle girmek istemiyorum. Turnuva boyunca hiç gol atamayan Yeni Zelanda ve 1 gol atabilen Çin bu karşılaşmada 2.5 gol barajını geçebilirler. Turnuvaların son maçlarından her zaman korkmuşumdur.

Tahmin: ÇS 1-X (1.14)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın