Çin (B) – ABD (B) Maç Analizi! (14 Ağustos)

unver-erturkRio Olimpiyatları Bayanlar Basketbol Grup müsabakalarında son karşılaşmalar oynanıyor. Grup lideri ABD, Çin ile karşı karşıya geliyor. ABD grupta oynadığı 4 karşılaşmayı da çok rahat kazanarak grup 1.liğini garantiledi. Turnuva genelinde gösterdikleri performans ile de Rio’da bir sürprizin olmayacağının mesajını çok net verdiler. Son karşılaşmada Kanada’yı 30 sayı farkla çok rahat geçtiler. Kanada’nın dış atışları çok iyi savunduğu maçta çözümü boyalı alanda bulan ABD sorunsuz bir maç daha çıkarmış oldu. Kadrodaki tüm oyuncularından katkı alıyorlar.

Çin takımı Sırbistan ile 4.lük yarışı içinde gözükse de şansları çok net imkansız noktasında. Sırbistan grubun en zayıf halkası Senegal ile oynayacak ve kazanacaktır. Çin’in 4.olabilmesi için ABD’yi mağlup edip, Sırplar’ın da Senegal’e yenilmesi şart. Top yuvarlak fakat bu ihtimal gerçekleşirse yıllarca unutulmayacak bir sürpriz yaşanmış olur.

ABD ile Çin arasında kadro kalitesi olarak bir uçurum var. ABD grup müsabakalarının son karşılaşmasını da şov ile bitirir.

Tahmin: MS 2 (-41.5h)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın