Chicago Sky – Indiana Fever Maç Analizi! (29 Haziran)

necaSaat 19.30 da Chiacago sahasında Indiana takımını konuk edecek. 2 mütevazı ekibin karşılaşması öncelikle. Chicago son 5 maçlık dönemde sadece ligin zayıf halkalarından olan Stars’ı mağlup etmeyi başardı. Hücumda 80 li sayıları görebilmekteler lakin savunmaları da bir o kadar sayı yemekte. Della Donne,Pondexter ve Quıgley takımın skorerleri ancak savunma konusunda bu 3 isim hiç yoklar.

İndiana ise inişli çıkışlı bir grafikle bu maça gelmekte. Coleman, Tamika, Mitceell takımın direkt skorerleri Kizer ve Lerkins ise pota altını savunan isimler. Son maçlarında Dallas’ı geçtiler. Zaman zaman iyi bir savunma anlayışları olmakta. Coleman sazı eline aldığı zaman İndiana takımı iyi ancak bir rol parçası destek veremediği günler ise maç kazanmaları çok zor.

Chicago oyuniçinde inişli çıkışlı bir grafik çizmekte ve hücumda başarı gösteren oyuncularının savunma kısmına ağırlık vermemesi baş ağrıtan en önemli olay. İndiana takımı ise mütevazı bir takım gününde oldukları zaman iyi oynamaktalar. Coleman’a güvenip savunma da sıkıntı yaşayan Chicago aleyhine bahsimizi alalım.

Tahmin : MS 2 (+7.5)

İlginizi Çekebilir

Ege Akdeniz’den NBA Kuponu! (20 Nisan)

İdeal 968 – San Antonio Spurs – Golden State Warriors Ms2 1.40 960 – Miami …

Bir Cevap Yazın