Chicago – Philadelphia Maç Analizi! (3 Nisan)

ulas-eskiturkChicago Fire kontra hücum anlayışı ile oynayan bir takım. Öncelikleri hızlı hücumlar ve bu şekilde skor üretmek. Bu anlayışlarının sebebi ise Accam ve Kenny gibi isimlere sahip olmaları. Özellikle Accam takımın en fazla öne çıkan ismi. Ancak bu maç forma giyemeyecek. Kenny ileri uçta Gilberto ile birlikte gol arayacak. Accam çok önemli bir eksik ancak yine de gol bulmalarını bekliyorum. Bu sezon erkenden alt sıralara demir atmak istemiyorlar. Daha istekli bir Chicago izliyoruz.

Philadelphia bu sezona iyi başladı. Sezonun ilk maçında hayalet gibi oynasalar da sonradan Columbus ve New England’ı devirdiler. Fena oynamıyorlar ancak çok da güven veren bir takım değiller. Barnetta ve Edu bu maçta da yok. Ama onlar olmadan da kazanmasını biliyorlar. Bu maç tempoyu yükseltirlerse bol gol izleriz. Maçın durumunu biraz da deplasman ekibi belirleyecek diyebiliriz.

Tahmin açısından zor bir maç. Bol gol görebiliriz ama tamamen Philadelphia’nın anlayışına bağlı olacak bu. Dileyen 2.5 üst ve
karşılıklı gol tercihlerini deneyebilir.

Tahmin : 2.5 üst 1.65

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın