Chicago Bulls – Milwaukee Bucks Maç Analizi! (21 Nisan)

koraycelikerChicago Bulls sezon başında otoritelerin Cleveland Cevaliers‘a şampiyonluk yolunda çelme takması en muhtemel ekip olarak gösterdikleri bir takımdı. Ancak sezon içerisinde gerek diğer takımların gerekse de Derrick Rose‘un sakatlanmasından sonra bu kanı yıkıldı. Takımın süperstarı Derrick Rose geri dönerek hem takıma hem de şehre bir hava getirdi. Bakalım bundan sonra neler olacak. Sakatlığı düzelen Taj Gibson oynayacak Kirk Hinrich‘in ise durumu maç saatinde belli olacak.

Milwaukee Bucks bence Play-Off‘a kalarak beklentileri fazlasıyla karşıladı. Artık Chicago Bulls‘a direnebilecekleri kadar direnip bir sürprize imza atmaya çalışacaklar. Takımda sezonu kapatan Jabari Parker ve Damien Inglis dışında eksik oyuncu bulunmuyor.

861 kodlu karşılaşmada alt beklentim var. İlk maçı Chicago Bulls evinde 103-91 kazanmıştı. Maçın ilk yarısında 111 sayı çıkarken 2. yarıda sadece 83 sayı çıktı. Bu maçta ilk yarıdaki yüksek yüzdeli şutları tekrar atmalarını beklemek doğru bir tercih olmaz. Öncelikle alt alınmalıdır.

Tahmin: 187.5 Altı

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den İkili Kupon! (26 Mayıs)

İdeal 100 – Real Madrid – Liverpool MS X : 3.75 669 – Golden State Warriors …

Bir Cevap Yazın