Chicago Bulls – Memphis Maç Analizi! (10 Mart)

necaSon 2 maçını kaybeden Chicago Bulls bu gece evinde Memphis‘i ağırlayacak. Chicago için alttaki takımların ciddi tehdidi bulunuyor. Son oynadıkları San Antonio maçında deplasmanın da verdiği dezavantajla hiç bir şey üretmediklerini söyleyebiliriz. Pau Gasol harika oynayarak Double-Double yaptı. İç sahada oynadıkları son 7 karşılaşmayı kazandılar ve bu maçlarda yedikleri sayı ortalaması 84. Takımın sayı yükünü üstlenen Jimmy Butler, Taj Gibson ve sezonu kapatan Derrick Rose bu maçta forma giyemeyecek.

Memphis ise Batı’nın 2.sırasında bulunuyor. Sezon ortasında aldıkları galibiyetlerin etkisinde kalıp son maçlarda disiplinsiz oyun anlayışları var. Son New Orleans maçında ilk yarısında çift haneli önde gitmesine rağmen maçı kaybettiler. Vince Carter ve Marc Gasol‘daki düşüş takımı da yansıdı. Bu maç öncesi takımda herhangi bir eksiklik bulunmadığını da belirtelim.

Chicago Bulls takımının eksiklerinin önemli olduğunu düşünüyorum. Batı grubundaki takımların oyuncu kalitesi ve oyun kimyaları Doğu‘ya göre daha üstün olduğu bir gerçek Memphis takımının silkinmesi için ideal bir maç.

Tahmin: MS 2 (1.30)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın