Charlotte – Sacramento Maç Analizi! (12 Mart)

neca

Üst üste aldığı 5 galibiyetin ardından geçtiğimiz gece Washington’a kaybeden Charlotte Doğu grubunun 8. sırasında yer alıyor. Play off için son bilete aday 3 takım iddialı gözüküyor bu takımlardan birisi de Charlotte. Son Washington maçında takım halinde çok kötülerdi ve düşük skorda kaldılar. Ancak takas döneminde takıma katılan Mo Williams yine harika oynadı. Williams’ın gösterdiği bu oyun takımı da ateşledi.oyun kurucu pozisyonunda bulunan Kembe Walker bu maçta da forma giyemeyecek.

Batı’da 13. sırada bulunan Sacramento son oynadığı 7 karşılaşmadan sadece 1 galibiyet çıkarabildi. Kazandıkları tek mücadele New York maçıydı. Savunmaları kadar hücumları da bir o kadar kötü. Son 4 karşılaşmasından 110 ve üzeri sayı yediler. Son Atlanta maçında ise potalarında 130 sayı gördüler. Bu lig de savunma yapamazsanız karşınızdaki oyuncular cezayı keser. Darren Collison bu maçta forma giyemeyecek. Eric Moreland da sezonu kapatmıştı.

Charlotte mütevazı kadrosuyla iyi işler yapıyor. Mo Williams’ta takımın lideri oldu artık geçtiğimiz günkü Washington maçının acısını ilk yarıdan çıkartırlar.

Tahmin: İY 1 (-4.5h)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

1 yorum

  1. Kemba Walker oynayacakmış

Bir Cevap Yazın