Charlotte Hornets – Miami Heat Maç Analizi! (26 Nisan)

black-mambaCharlotte 2 gün önce kazanarak seride durumu 2-1’e getirmeyi başardı. Nicolas Batum’un yokluğunda Jeremy Lin harika oynadı. Maçı kopardıkları 3.çeyrekte Kaminsky de çok iyi performans gösterdi. Bugün seride durumu 2-2 ‘ye getirmek istiyorlar . Nicolas Batum sakatlığı dolayısıyla yine forma giyemeyecek.

Miami son maçta serbest atış çizgisinden %63 ile 19/30 isabet buldu , 2 sayılık atışlarda ise %35’te kaldılar. Kazandıkları ilk iki maçta 2 sayılık atış yüzdeleri sırasıyla %60 ve %58 ,, serbest atış yüzdeleri ise %76 ve %82 idi. Seride şu ana kadar 17 sayı 13 ribaund ortalama ile oynayam ve ligin blok kralı olan Hassan Whiteside’ın bugün oynama durumu belirsiz. Onun yokluğu pota altında özellikle savunmada Miami’yi etkileyebilir.

Miami’nin bu kez 3.maçtaki kadar düşük yüzdelerde kalmayacağını düşünüyorum. Yüzdeleri mutlaka daha iyi olacaktır. Whiteside da oynarsa Miami ‘nin bugün kazanıp seride durumu 3-1 ‘e getirmesi beklentim var. Alternatif olarak ise ÜST öneriyorum.

Tahmin: MS 2 (+3.5h) & Üst (195.5)

İlginizi Çekebilir

Zalgiris Kaunas – Olympiakos Maç Analizi! (26 Nisan)

Zalgiris normal sezonu 6. sırada tamamlamıştı. Saha dezavantajına rağmen deplasmanda kazandıkları maç sayesinde bugün seriyi …

Bir Cevap Yazın