Charlotte Hornets – Brooklyn Nets Maç Analizi! (26 Mart)

necaSon 5 maçından sadece 1 galibiyet çıkarabilen Charlotte kendi sahasında Brooklyn’i konuk edecek. Sezon boyu iyi performans gösteren ancak son maçlarda düşük performans ta kalıp play off potasından uzaklaşan Charotte’nin bu maçtan mutlak galibiyet çıkarması gerek çünkü  sezon sonu yaklaşıyor ve galibiyet için her takım ayrı bir mücadele etmekte. Şuan 9. sırada bulunmaktalar; alacakları seri galibiyetlerle tekrar istedikleri hedefe ulaşabilirler. Takas döneminde takıma katılan Mo Williams bu takımın en önemli kozu  oldu artık maç başına 17.2 sayı ortalaması ile oynuyor. Kembe Walker’ın dönüşü ile birlikte hücumda sıkıntı yaşamıyorlar ancak savunmada ciddi problemler takımın en büyük dezavantajı.

Play off’u isteyen ve son 6 maçında 4 galibiyet çıkaran Brooklyn vitesi yükseltmiş gözüküyor. Son Boston maçını farklı kaybettiler. Ancak hücumda sorun yaşamıyorlar. Brook Lopez son dönemlerin en yüksek performansını sergiliyor ve son maçta da 31 sayı  kaydetmişti. Son 6 maçta attıkları sayı ortalaması 108,2.

2 takım da play off için mücadele ediyor ve bu yüzden oynadıkları maçlarda savunma 2. planda kalabiliyor. Bu maçın da öyle olacağını düşünüyorum.

Tahmin: 194.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın