Charlotte – Cleveland Maç Analizi! (28 Kasım)

necaCharlotte kendi sahasında Cleveland takımını konuk edecek.Charlotte şuan evinde oynadığı maçları kazanarak ayakta duruyor.İç shada oyandığı son 5 maçta 100 lü sayıları geçtiler.Batum ve Kambe Walker iyi bir ikili oluşturarak sayı bulmaktlar.Celeveland takımı da Lebron önderliğinde giderken henüz vitesi artırmış değil orta bir performans sergilerken dış sahada  ise vasatı aşamıyorlar.Bu sezon çıktıkları 7 deplasman maçında sadece 2 sini kazandılar.Charlotte formda iç sahada da etkili oynarken şansımı İY 1 olarak denemek istiyorum.

Tahmin ; İY 1 (+2,5h)

ender-soyCharlotte bu sezon geçtiğimiz sezonlara çok daha farklı. Hücumda çeşitlilik ve tempo sahibiler. İç sahada 110 sayı ortalama ile oynuyorlar. Sahasında 8maçın 7sini kazandılar. Kemba Walker, Nicola Batum ve Al Jefferson skoru sürükleyen isimler. Michael Kidd Gilchrist sakat.

Şampiyonluk adaylarından Clevland’ta ise sakatlık sorunları devam ediyor. Irving ve Shumpert’ın yanı sıra Mozgov işe Dellavedova’nın oynamasıda şüpheli. Sakatlıklardan rotasyon daralıyor. Deplasmanlarda sorun yaşadıklarıda bir gerçek. Son 3 deplasmanda galibiyetleri yok.

Sahasında hızlı oyunuyla dikkat çeken Charlotte formunu Clevland maçıyla devam ettirmek istiyor. Clevland’ın dengesiz yapısı taraf bahisi açısından tehlikeli. Charlotte’ın iç sahadaki temposu maçı üste taşıyacaktır.

Tahmin ; Üst (204.5)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın