Chalon Saone – Cholet Maç Analizi! (16 Nisan)

fersu-yahyabeyoglu18 galibiyetle 7.sırada olan Chalon Pro A’daki ateşli playoff yarışının tam ortasında ve yapacakları bir kaç hata onlar için sezonu anlamsız bir hale getirebilir. Bu maç öncesi 3 maçlık bir galibiyet serisi yakaladılar ve formdalar. Hücumda çok ciddi bir potansiyele ve değerli silahlara sahipler. Hazell, Roberson ve Booker üçlüsünü önümüzdeki sezon iddaalı Eurocup takımlarında izleyebiliriz. Evlerindeki son 3 maçtan ikisini kazandılar, sırasıyla 9 ve 34 sayı farkla.

Cholet ligin iddaasız takımlarından biri. 10 galibiyetle 15.sıradalar ve ne düşme ne de playoff konusunda potanın içinde hatta yakınında değiller. Bu maça 1/5 ile geliyorlar ki son galibiyeti de uzatmada zorla 85-83 alabildiler, hayli formsuz durumdalar. Wood, Holloway ve Trapani koç Navier’in takımında ön plana çıkan isimler.

Ligin formda ekiplerinden biri Chalon ligin zayıf ekiplerinden biri Cholet’i ağırlıyor. Playoff yarışında her galibiyetin altın değerinde olduğu bu dönemde ev sahibi iddaasız konumdaki misafir takımı rahat yenerek yoluna devam edecektir.

Tahmin: Ms1 (-6,5h)

İlginizi Çekebilir

Porto – Liverpool Maç Analizi! (14 Şubat)

Porto bu sene Şampiyonlar Ligi’nde temsilcimiz Beşiktaş ile aynı grupta yer alıp grubu ikinci sırada …

Bir Cevap Yazın