Chalon Saone – Chalons Reims Maç Analizi! (22 Aralık)

fersu-yahyabeyogluChalon playoff yarışında olacağını sezonun ilk maçlarından itibaren göstermişti ve kendi sahalarında sadece bir mağlubiyetleri olmaları şuanda bu yoldaki en büyük avantajları. Son maçlarında deplasmanda ligin güçlü ekiplerinden Monaco karşısında tam 95 sayı yiyip 24 sayı farkla yenilmiş olsalar da bu mağlubiyet onların son 5 maçtaki tek yenilgisiydi. Deplasmanda alınan bu mağlubiyetin kendi sahalarındaki ritimlerini etkilemeyeceğini düşünüyorum. Keskin nişancı Hazell ve pota altının etkili ismi Booker liderliğinde dengeli ve derin bir kadroya sahipler.

Reims’in her ne kadar playoff şansı devam etse de enselerinde düşme potasının da nefesini hissediyorlar, alacakları üstüste iki üç mağlubiyet onları iyice dibe çekebilir. Dış sahada oynadıkları 6 maçın sadece iki tanesini kazanabildiler ve son 4 liginin tamamını kaybettiler, bir çıkış arıyorlar.Son maçta kendi sahalarında Nancy’e direnseler de kaybettiler. Ligimizden tanıdığımız Gordon ve Todic ile pota altında etkinler diyebiliriz. Young da dış tehdit olarak kadronun en önemli ismi.

Chalon son 3 maçta kendi sahasında tam 95 sayı ortalamasını yakalamış bir takımken Reims de deplasmandaki son 3 maçında 80 sayı ortlaması ile hiç de fena değil. Yüksek tempoda geçmesini beklediğim maç için önerim iddaanın arttırdığı toplam skor baremine rağmen halen üst olacak.

Tahmin : ÜST (TS:165,5)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın