Cesena – Ascoli Picchio Maç Analizi ! (30 Ocak)

allejanGeçen hafta Serie B mücadelerinde Cesena’nın galibiyetini en ön sırada vermiştim. Maç sonunda beni yanıltmayarak maçı 2-0 kazandılar. Ancak ilk yarıda maç 0-0 sürerken rakip Entella bir penaltıdan yararlanamadı. Hala sene başındaki baskın ve rakiplerini yıpratan futbollarına geri dönememiş olsalar bile gözle görülür bir toparlanma sürecindeler.
Ascoli ise son hafta aldığı galibiyet ile uzun süre sonra düşme potasından çıktı. İlerleyen süreçte deplasman karnelerini düzeltmezlerse potadan çıkışları uzun sürmeyecektir. Deplasmanlarda hiçbir varlık gösteremiyorlar. 11 deplasman maçında 9 yenilgileri var ve bunun yanında çok kötü futbol oynuyorlar.
Ben geçen hafta analizde de belirttiğim gibi Cesena’nın tekrar yükselişe geçeceğini düşünüyorum. Bu bağlamda geçen hafta da beni yanıltmadığı ve Ascoli’nin de çok kötü deplasman karnesinin bulunması nedeniyle bu hafta da bahis olarak Cesena’nın galibiyetini önereceğim.

Tahmin: MS 1 (1.50)

İlginizi Çekebilir

Türkiye

Antalyaspor – Osmanlıspor Maç Analizi! (21 Ağustos)

Midtjylland deplasmanından galibiyetle dönen Osmanlıspor bugün deplasmanda Antalyaspor’a karşı ter dökecek.Avrupa Ligi’nde fırtınalar estiren Reşit ...

Bir Cevap Yazın

Kapat