Çek Cumhuriyeti – Türkiye Maç Analizi! (21 Haziran)

ploutosİspanya karşısında maç boyunca kapanan Çekler son dakikalarda yediği golle mücadeleden puansız ayrılmıştı. Hırvatistan maçında ise 2-0 geriye düştüğü mücadelede son dakikalarda gelen 2 golle 1 puanı kopartan Çek Cumhuriyeti’nin o karşılaşmada çok şanslı olduğu kanaatindeyim. Savunmaları tel tel döküldü, maç daha farklı bir sonuçla bile sonuçlanabilirdi.

Millilerimiz ise Hırvatistan’a 1-0 kaybettikten sonra İspanya’ya da 3-0’la farklı mağlup oldu. 2 maç sonunda oyun anlamında iyi görüntü vermedik, kadro seçimi de bunda bir etken. Şu ana kadar oynana karşılaşmalar sonucunda tutulan istatistiklere göre en az koşan 2. takımız, bence durumumuzu iyi özetliyor. Takımda Arda Turan krizi de patlak verdi. Fatih Hoca ve oyuncular arasında çeşitli nedenlerle problemler olduğu yazılıp, çizildi. Hatta bazı oyuncularımız arasında da sıkıntılar var. Buraya gelene kadar bunlar hiç yansıtılmadı ama görünen o ki takım olmayı beceremedik.

İki ekipte bugün kazanmak zorunda. Bugün sahaya daha farklı bir kadroyla çıkma ihtimalimiz de yüksek. Savunmada sorunlar yaşayan, iyi tanıdığımız Çekler karşısında skor üreteceğimizi düşünüyorum. Onlar da bizim kaleyi yoklarlar. 2,5 gol üstünün aşılacağı kanaatindeyim. KG Var bahsine de itirazım olmaz.

Tahmin: 2,5 Üst (1.80) #TUR #BizBittiDemedenBitmez

İlginizi Çekebilir

Belçika – Tunus Maç Analizi! (23 Haziran)

Belçika ilk maçında Panama’yı rahat yendi ancak rakibinin çok zayıf olması nedeniyle bir test maçı …

Bir Cevap Yazın