Çek Cumhuriyeti – Norveç Maç Analizi! (11 Kasım)

erdem-kayaAlmanya’dan sonra 2.’lik için en ciddi adaylar Çekler ve Norveç beklentilerin çok altında kaldılar. Azerbaycan’ın sürpriz çıkışıyla birlikte işleri iyice zora girdi. Çekler 3 maç sonunda henüz gol atabilmiş değil. Norveç ise attığı 4 golü San Marino’ya kaydetti. İki ekipte formsuz. Kazanmak için oynayacaklar ancak bu aşamada taraf tercihine güvenmek zor. Bu şartlar altında taraf tercihi yerine 2.5 Alt denenir. Alternatif olarak “1” de mantıklı görünüyor.

Tahmin: 2.5 ALT (1.40)

dogacan-akalinÇek Cumhuriyeti bilindiği üzere kadrosunu gençleştirdi ve bu turnuva onlar için hedef değil. Zaten bunu kendi evlerinde Kuzey İrlanda ve Azerbaycan’ı yenemeyerek gösterdiler. Ayrıca hücum yollarında büyük sıkıntı yaşıyorlar. Grupta üç maçta daha gol atamadılar. Bu maç öncesi sakat veya cezalı oyuncuları bulunmuyor.

Norveç de çok iyi durumda bulunmuyor ve gruptaki tek galibiyetleri San Marino’ya karşı. O maçta da San Marino’nun uzun süre sonra gol atmasına aracı oldular. Onların da bu maç öncesi sakat veya cezalı oyuncuları bulunmuyor.

Kötü oynayan iki  takımın karşılaşması kısır geçer diye düşünüyorum.

Tahmin: 2.5 ALTI (1.40)

İlginizi Çekebilir

Arjantin – Hırvatistan Maç Analizi! (21 Haziran)

Arjantin gruptaki ilk maçında İzlanda duvarını aşamadı. Messi tek başına çabalasa da takımdaki diğer yıldızların …

Bir Cevap Yazın