Çek Cumhuriyeti – Japonya Maç Analizi! (6 Temmuz)

unver-erturkÇek Cumhuriyeti dün Letonya karşısında maça çok iyi başlamasına rağmen 12 sayı fark ile kaybetmişti. Fenerbahçeli J.Vesely ve Galatasaraylı Schilb’in takımın sayı yükünü çektiği karşılaşmada takım olarak çok kötü bir dış atış yüzdesi ile oynamışlardı.(2/15) NBA yolcularından biri olan Satoransky 8 asist yapmasına rağmen skorer kimliğinin çok uzağındaydı ve sadece 5 sayı ile mücadele etti. Takım olarak 16 top kaybı yapmaları oyundan kopmalarında ki en büyük etkenlerden biriydi.

Japonya turnuvanın ilk günü Letonya karşısında 40 sayı fark ile kaybetmişti. Turnuvanın açık ara en kötü takımlarından biri durumundalar. 3/20 dış atış yüzdesi ile oynadıkları karşılaşmada 14 top kaybı yapmışlardı. Ribaundlarda da çok ciddi sıkıntı yaşıyorlar.

Kadro kalitesinin yanında fizik gücü olarak rakibinin çok gerisinde olan Japonya’nın bugün turnuvanın ilk gününde olduğu gibi büyük fark ile kaybedeceğini düşünüyorum.

Tahmin: MS 1 (-25.5h)

İlginizi Çekebilir

Toronto Raptors – Washington Wizards Maç Analizi! (18 Nisan)

Toronto, playoffların ilk maçlarını sürekli kaybetme serisini sonunda bitirdi ve ilk maçtan 114-106 galibiyetle ayrıldı. …

Bir Cevap Yazın