Cedevita – Limoges Maç Analizi! (28 Kasım)

koraycelikerCedevita‘nın grupta 6 maç sonunda sadece 1 galibiyeti var. O da sürpriz bir şekilde Maccabi Tel Aviv deplasmanında gelmişti. Euroleauge‘e çok toy geldiler. Tecrübesiz bir takım oldukları aşikâr. Roko Ukic 15.0 sayı ve 5.5 asist ortalamasıyla takımını sürükleyen isim konumunda. Sakatlıktan döndükten sonra iyi performansını sürdürüyor. Ev sahibi takımın Euroelague‘de oynadığı 6 maçın 4’ü 150 sayı barajının altında kaldı.

Limoges de tıpkı Cedevita gibi Euroleague‘in en tecrübesiz takımlarından. Fransa Ligi‘nde çok iyi gidiyorlar ancak Euroleague‘de 6 maçta sadece 1 galibiyetleri var. Adrien Moerman 10,3 sayı 7,7 ribaund, Leo Westermann 9,0 sayı 3,7 ribaund 5,5 asist ve Jamar Smith de 13,5 sayı ortalamalarıyla öne çıkan oyuncular. Grupta oynadıkları 6 maçın 5’inde ilk yarıları mağlup kapattılar. Pape Amagou sakat fakat bu oyuncunun sakatlığı çok önemli değil.

750 kodlu maç bahis açısından kupona direk konulacak bir karşılaşma değil. Ancak Cedevita‘nın evinde oynadığı düşük skorlu maçlara bakılarak alt tercihi diğer tercihlerden biraz daha ön plana çıkıyor.

Tahmin: 148,5 Altı

İlginizi Çekebilir

Brezilya

Koray Çeliker’den Gece Kuponu! (14 Ekim)

İdeal 968 – Atletico MG – America Mineiro İY 1 : 1.60 969 – Palmeiras – ...

Bir Cevap Yazın

Kapat