Caserta – Pistoia Maç Analizi! (2 Kasım)

necaCaserta takımını ligde oynadığı 3 maç sonunda sayı ortalaması sadece 67. Skora katkı verebilecek sadece 1 oyuncuları var, maç başına 24 sayı ile Sam Young. Onun da bu maça yetişmesi zor gözüküyor. Ayrıca 12 kişilik kadrolarında 4 tane 17 yaşında genç oyuncular bulunuyor. Caserta takımının geçen sene ligde oynadığı 15 maçın 10’nu alt bitti. Bu istatistiği de göz önüne alırsak maçın seyir durumuna göre sayı krizleri yaşayacaklardır.

Pistoia takımı ise geçen senenin aksine bu sezona iyi başladılar ve hücumda sıkıntı çekmiyorlar. Topu iyi dolaştırıp en uygun oyuncuyla sayıyı bulup maçları lehine çeviriyor. Bu ligin tozunu yutmuş çok iyi oyunculara sahipler ve hızlı hücum ederek fazla top kullanma şansları doğuruyorlar.

Caserta takımının geçen seneki sponsor anlaşması sona erince bu sezon kadrolarında mali olarak daralmaya gittiler. Bu da oyunlarına yansıdı. Hücumda istediklerini veremiyorlar. Bu maçta da kısır skor üreteceğini düşünuyorum. Lige hızlı bir giriş yapan Pistoia bu deplasmandan istediğini alır. Alt bahisi de diğer önerim ama makul olan MS 2.

Tahmin: MS 2 (+6.5h)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın