Cantu – Virtus Bologna Maç Analizi! (2 Kasım)

necaCantu takımının özelliklerinden bahsedelim ilk önce evinde seyirci avantajını en iyi kullanan ekiplerden, geçen sene yaptıkları mücadelerde de ligin köklü ekiplerini yenmeyi başarmışlardı. Bu sezonda kaldıkları yerden devam ediyorlar. Yine evindeki maçları farklı oynayıp kazanıyorlar ve şöyle bir istatistik veriyim Cantu geçen sezon evinde oynadığı 15 müsabakanın hepsini kazandı. Bu sezonda aksine bir durum olmayacaktır. Skorer isimleri maça damga vuracaktır.

Virtus Bologna bu ligin orta seviye takımlarından. Her sene ligi 10-14. sıralar arasında bitiriyorlar. Yalnız bu sene işleri zor, dar rotasyonla oynuyorlar ve kadroları da aynı şekilde zayıf. Deplasman fobisini hala atamamışlar olacak ki bu sezona da deplasmanda mağlubiyetiyle başladılar. Lige maçın sıkıştığı zamanlar da dümeni eline alacak liderleri yok. Hepsi birer rol oyuncu vaziyetindeler ve top kaybı sıralamasında şuan ligde 3. sıradalar.

Cantu evinde seyircisinin avantajı ve benchten gelecek oyuncuların da katkısıyla da geçen seneki istatistiğini bozmayarak genç Bologna savunmasını bozguna uğratır ve gerekli farka ulaşır.

Tahmin: MS 1 (-6.5h)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın